KONST / Litografier / Färglitografi 13803337
nr 1380 3337
Färglitografi
Lars Ekström. Signerad, numrerad 20/160, "västerlånggatan". Motivet: 31x22, yttermått inklusive ram: 41x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:46:42
21/2 11:40:32